WELLNEES CENTRUM ZŮSTÁVÁ UZAVŘENÉ DO 20.9.2023

1. září v 12:00

WELLNEES CENTRUM ZŮSTÁVÁ UZAVŘENÉ DO 20.9.2023

V pondělí 22. května byla zahájena rekonstrukce a modernizace společných šaten včetně přístupové chodby pro návštěvníky. Kvůli tomu jsme nuceni uzavřít celé wellnees centrum. Předpokládáme.že uzavírka bude trvat do 20.9.2023.

V rámci modernizace je v plánu výměna šatních skříní (čipové zámky s vazbou na odbavovací systém), převlékacích kabin plus obkladů a dlažeb včetně hydroizolací.

Wellness tedy bude od 22. května po dobu 130 dní uzavřeno; po uplynutí čtrnáctidenního uzavření kryté haly budou šatny ve wellness sloužit potřebám navštěvníků bazénu. Bohužel, trasa do šaten nebude bezbariérová (schodiště do wellness, schodiště na halu), což znamená, že během rekonstrukce šaten nebude prostor haly přístupný pro vozíčkáře a návštěvníky s pohybovým handicapem!

Rekonstrukce se nijak nedotkne venkovního areálu, který již od začátku dubna připravujeme všemi silami na start letní sezóny. Vyčištěny již byly kompletně všechny bazény, nyní na nich probíhají nezbytné opravy a úpravy. Zelenající se areál je pozitivní zprávou, která mnoho návštěvníků nabíjí optimismem a dobrou náladou...

Pro případné další a upřesňující informace o odstávce (uzavření kryté haly a wellness) sledujte náš web i sociální sítě.

Děkujeme za pochopení, tým Aquaparku Děčín

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE Opatření pro Covid 19