Prázdniny končí, mění se provozní doba!

29. srpna v 18:32

Prázdniny končí, mění se provozní doba!

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží, a tím se blíží také změna v provozu našeho aquaparku. A jak bude letošní přechod na zimní provozní dobu vypadat?

Rozhodli jsme se vyjít našim zákazníkům vstříc a necháme celý venkovní areál otevřený ještě od 1. do 4. září. V těchto dnech bude k dispozici bazén atrakcí, „pětadvacítka“ i „padesátka“ a když to počasí dovolí, bude možnost také si zaplavat v nerezovém 33metrovém bazéně. Avšak pozor, od 1. září přecházíme na zimní provozní dobu, což znamená, že venkovní areál se otevírá od 10:00 do 20:00. Ranní plavání bude probíhat 1. a 2. září stejně jako celé prázdniny ve venkovní „pětadvacítce“ a „padesátce“, a to od 6:30 do 7:45. V obou bazénech pak bude probíhat i večerní plavání, které je od 18:45 do 19:45. Vnitřní areál  se rovněž otevře veřejnosti o hodinu později než v létě, tedy v 10:00, konec provozní doby je ve 21:00 (výjimkou je neděle, kdy se končí ve 20:00). Od září bude také již uzavřena recepce v ulici Ploučnická.

V pondělí 5. září se vnitřní areál uzavře kvůli pravidelné roční odstávce, během níž se budou čistit bazény, provádět opravy, které není možné dělat za chodu a další věci. Odstávka skončí v neděli 11. září a vnitřní areál se otevře v pondělí 12. září ve 13:00 po sanitárním úklidu. Neotevře se však kompletní, prostory wellness totiž zůstanou uzavřeny až do neděle 18. září. Během odstávky budou veřejnosti otevřeny venkovní bazény, kde bude probíhat ranní i večerní plavání. Po skončení odstávky se ranní plavání přesune už do haly, večerní bude nadále ve venkovní „pětadvacítce“.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Váš tým Aquaparku Děčín

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE Opatření pro Covid 19