Jak v září do bazénů? A kdy se otevře wellness?

1. září v 14:00

Jak v září do bazénů? A kdy se otevře wellness?

Letní prázdniny se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, připravili jsme proto pro Vás zářijový přehled dění v aquaparku.

Pátek 1. září až neděle 3. září:

V provozu bude plavecká hala i všechny venkovní bazény dle mimosezónní otevírací doby (odkaz ZDE). Páteční ranní plavání proběhne ve venkovních bazénech 25 a 50 metrů. V sobotu 2. a neděli 3. září bude probíhat v 33metrovém bazéně MČR v beach water polo a bazén bude pro veřejnost uzavřen (v neděli se po skončení turnaje opět zpřístupní).

Pondělí 4. září až neděle 10 září:

Plavecká hala bude uzavřena z důvodu pravidelné odstávky. Ve venkovním areálu bude v provozu bazén 25m, bazén 50m a Atrakce, popřípadě dětské brouzdaliště. Od pondělí do pátku bude probíhat ranní plavání v 25 a 50metrovém bazéně.

Pondělí 11. září až neděle 17. září:

Plavecká hala se od pondělí otevře a přestěhuje se do ní také ranní plavání (první bude v úterý 12. 9.). Ve venkovním areálu bude v provozu 25m bazén, který je v provozu celoročně a koná se v něm večerní plavání.

Pondělí 18. září až pátek 22. září:

V pondělí se ve 13:00 otevřou zrekonstruované společné šatny v plavecké hale a návazně plánujeme  20. září obnovení provozu zóny wellness.

Dojde-li k jakýmkoliv změnám, budeme Vás informovat. Těšíme se na Vás!

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE Opatření pro Covid 19