V aquaparku zakoupíte vánoční dárky

V aquaparku zakoupíte vánoční dárky9. listopadu v 09:53 - Aquaparky jsou z nařízení vlády o nouzovém stavu uzavřeny, což respektuje i Aquapark Děčín, ale přes výdejní okénko si u nás může pořídit hezký dárek k Vánocům.

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen8. října v 17:12 - Kvůli nařízení Vlády ČR o stavu nouze jsme nuceni od pátku 9. října 2020 opět uzavřít celý areál Aquaparku Děčín pro veřejnost.

12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER

12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER7. září v 13:59 - V sobotu 12. 9. 2020 bude celá plavecká hala uzavřena z důvodu konání plaveckých závodů konaných PK Děčín.

Venkovní pětadvacítka opět v provozu

Venkovní pětadvacítka opět v provozu31. srpna v 18:01 - V pondělí 31. srpna 2020 skončily letní prázdniny, a náš aquapark přechází na mimosezónní provoz, ve kterém musíme využít čas a provést nejnutnější opravy.

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín13. července v 16:54 - Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín V těchto dnech hostí děčínský plavecký areál vzácnou návštěvu v zosobnění čtyř českých top plavců, kteří se zde připravují na další výzvy včetně té nejvyšší, olympijských her v Japonsku v příštím roce!

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu2. července v 12:10 - Provoz Aquaparku Děčín se v návaznosti na příznivou epidemiologickou situaci onemocnění covid-19 vrací k normálnímu provozu.

Kapacita aquaparku zvýšena, sauna bez omezení

Kapacita aquaparku zvýšena, sauna bez omezení8. června v 20:07 - Dle rozhodnutí Vlády ČR je od pondělí 8. června zvýšena kapacita venkovního areálu našeho aquaparku z 300 na 500 osob, zcela do normálu se pak vrací provoz sauny, kde už neplatí žádná omezí ohledně počtu osob a prostor wellness je již také zpřístupněn z vnitřního bazénu....

PROVOZ AQUAPARKU PRO VEŘEJNOST

PROVOZ AQUAPARKU PRO VEŘEJNOST18. května v 14:00 - Vážení návštěvníci, Vláda České republiky rozhodla, že od 25. května 2020 mohou být v provozu vnitřní i venkovní koupaliště včetně wellness. Původní rozvolňovací plán vlády do termínu 8. června 2020 koupaliště nezahrnoval, proto jsme v rámci pandemie přijali řadu úsporných opatření v zájmu snížení ekonomických ztrát. Avšak zásluhou příznivého vývoje situace ohledně pandemie se omezení uvolňují rychleji a nyní jsme na řadě i my. Je to nečekaně rychlé a ihned jsme zahájili úkony vedoucí k znovuotevření aquaparku. Musíme ale respektovat hygienické normy a dodržet neprolomitelné chronologicky navazující postupy. V době uzavření aquaparku jsme bazény vypustili, opravili, vyčistili a nyní se musí znovu napustit, rozeběhnout technologie úpravy vody, odebrat...

Konec dobíjení karet DPMD

17. dubna v 15:41 - V souvislosti s modernizací odbavovacího systému dochází s platností od 1. 4. 2020 k ukončení činnosti dobíjecího místa v Aquaparku Děčín. 

Letní brigáda - restaurace

Letní brigáda - restaurace4. března v 15:18 - Jste student a hledáte brigádu na léto? Náš aquapark nabízí tuto možnost pravidelně každý rok a vybrat si můžete z několika nabízených pozic.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE