Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?

Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?21. října v 14:42 - Vážení zákazníci, vzhledem k opakovaným a množícím se dotazům přikládáme přehlednou tabulku, co je nutné mít s sebou před vstupem do našeho aquaparku.

Co přinesou podzimní prázdniny v Aquaparku Děčín?

Co přinesou podzimní prázdniny v Aquaparku Děčín?21. října v 14:23 - Děčínský aquapark bude během podzimních prázdnin, které jsou naplánovány na 27. až 29. října, a následujícím víkendu místem konání několika akcí, jež zasáhnou do standardního provozu.

Halloween v aquaparku

Halloween v aquaparku18. října v 15:05 - Trochu strašidelný, ale hodně zábavný. Takový je Halloween v Aquaparku Děčín, na který vás zveme.

Padesátka uzavřena, venkovní vstupné na čipy

Padesátka uzavřena, venkovní vstupné na čipy1. října v 12:18 - Od dnešního dne, tj. od pátku 1. října, je pro veřejnost uzavřen už také padesátimetrový bazén, v provozu ale bude celou zimu „pětadvacítka“. Pro návštěvníky jsme také připravili jednu změnu ve vstupném.

V pondělí 27. 9. se bude čistit 25m bazén

V pondělí 27. 9. se bude čistit 25m bazén24. září v 10:59 - Pro příznivce venkovního plavání máme zprávu, která je jistě potěší. Tlak veřejnosti na zachování plavání i během zimních měsíců se neminul účinkem a děčínská radnice našemu aquaparku předschválila, že se zasadí o to, aby provoz 25metrového bazénu byl opět celoroční.

Vodní pólo opět uzavře o víkendu "padesátku"

Vodní pólo opět uzavře o víkendu 21. září v 12:08 - Padesátimetrový bazén našeho aquaparku bude o nadcházejícím víkendu, tedy 25. a 26. září, místem konání vrcholného turnaje II. ligy mužů a Mistrovství České republiky starších žáků a žákyň ve vodním pólu.

Tuto sobotu bude hala uzavřena

Tuto sobotu bude hala uzavřena8. září v 18:37 - Krytá plavecká hala našeho aquaparku bude v sobotu 11. září 2021 místem konání plaveckých závodů, což znamená, že bude po celý den uzavřena pro veřejnost.

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY28. srpna v 08:00 - Vážení zákazníci, konec letních prázdnin se nezadržitelně blíží a tím pádem také změny v provozu našeho aquaparku.

Pólistický KUBO Cup v sobotu

Pólistický KUBO Cup v sobotu14. července v 10:35 - Nerezový bazén našeho aquaparku bude v sobotu 17. července hostit tradiční turnaj mužů a veteránů ve vodním pólu, KUBO Cup.

Plavci a vodní pólo opět v aquaparku

Plavci a vodní pólo opět v aquaparku26. června v 09:07 - Aquapark Děčín bude o nadcházejícím víkendu opět místem setkání sportovců. Tentokrát si zde dají dostaveníčko mladí plavci a senioři vodních pólistů. Obě akce samozřejmě zasáhnou do provozu plaveckých bazénů.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE