VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby

VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby4. ledna v 18:13 - Od 2. ledna 2021 bude zákazníkům umožněn nákup z výdejního okénka ve dnech pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hod.

Aquapark se opět uzavírá

Aquapark se opět uzavírá17. prosince v 10:20 - Dle nařízení Vlády ČR se celý Aquapark Děčín opět uzavírá pro veřejnost, a to od pátku 18. 12.

PF 2021

PF 202114. prosince v 09:35 - Přejeme svým zákazníkům krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku 2021

AQUAPARK VČETNĚ BAZÉNŮ OTEVŘEN JIŽ DNES !!!

AQUAPARK VČETNĚ BAZÉNŮ OTEVŘEN JIŽ DNES !!!7. prosince v 12:51 - Všechno klaplo, musíme se pochválit, díky, že jste nám drželi palce! Ačkoliv přišla informace o uvolnění protipandemických opatření od Vlády ČR stejně jako na jaře na poslední chvíli, pustili jsme se neprodleně do práce s cílem otevřít „brány“ aquaparku co nejdříve, byť s nařízenými omezeními. Vždyť ta pauza byla pro sportovce a příznivce zdravého pohybu opravdu dlouhá. Nicméně jak jsme již psali, otevřít aquapark ze dne na den není reálné, předběžný termín uvedení bazénů do provozu jsme stanovili na úterý 8.12.. Informovali jsme, že intenzivně pracujeme na vyhřátí plavecké haly a vody v bazénech, museli jsme  čekat také na výsledky mikrobiologických rozborů...

Otevření AQUAPARKU Děčín s omezením

Otevření AQUAPARKU Děčín s omezením2. prosince v 08:00 - Vážení návštěvníci aquaparku, průběžně sledujeme vývoj vládních opatření v rámci pandemie. V pondělí 30. listopadu 2020 vydala Vláda ČR rozhodnutí, které bylo posléze pro bazény a wellness upraveno. Aquapark Děčín tak může opět přivítat, byť s omezeními, své návštěvníky. Vláda ČR bohužel zopakovala jarní situaci a směrem k aquaparkům sdělila informaci o možnosti znovuotevření na poslední chvíli. Uvést aquapark po takřka dvouměsíční vynucené odstávce opět do provozu, navíc při současném chladném počasí, není reálné ze dne na den. Hledáme řešení, je to výzva a našim cílem je otevřít co nejdřív.

V aquaparku zakoupíte vánoční dárky

V aquaparku zakoupíte vánoční dárky9. listopadu v 09:53 - Aquaparky jsou z nařízení vlády o nouzovém stavu uzavřeny, což respektuje i Aquapark Děčín, ale přes výdejní okénko si u nás může pořídit hezký dárek k Vánocům.

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen8. října v 17:12 - Kvůli nařízení Vlády ČR o stavu nouze jsme nuceni od pátku 9. října 2020 opět uzavřít celý areál Aquaparku Děčín pro veřejnost.

12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER

12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER7. září v 13:59 - V sobotu 12. 9. 2020 bude celá plavecká hala uzavřena z důvodu konání plaveckých závodů konaných PK Děčín.

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín13. července v 16:54 - Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín V těchto dnech hostí děčínský plavecký areál vzácnou návštěvu v zosobnění čtyř českých top plavců, kteří se zde připravují na další výzvy včetně té nejvyšší, olympijských her v Japonsku v příštím roce!

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu2. července v 12:10 - Provoz Aquaparku Děčín se v návaznosti na příznivou epidemiologickou situaci onemocnění covid-19 vrací k normálnímu provozu.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE