V "padesátce" opět vodní pólo

V 29. září v 09:55 - Stejně jako o minulém víkendu se bude i v sobotu 30. 9. a neděli 1. 10. konat ve venkovním 50metrovém bazéně turnaj vodního póla, a to znamená, že bazén bude pro veřejnost uzavřen.

Abonenti si musí aktualizovat čipy!

Abonenti si musí aktualizovat čipy!21. září v 14:17 - Vážení abonenti, v minulých dnech byla ukončena modernizace společných šaten na kryté plavecké hale, v jejímž rámci proběhla také úprava odbavovacího systému. A nyní je nutné, aby si abonenti nechali aktualizovat své čipy.

Vodní pólo o víkendu v "padesátce"

Vodní pólo o víkendu v 21. září v 14:12 - O nadcházejícím víkendu 23. a 24. září bude 50metrový bazén v našem areálu uzavřen pro veřejnost z důvodu konání turnaje ve vodním pólu.

Bazén 50m pojede do konce září!

Bazén 50m pojede do konce září!13. září v 20:04 - Rozhodli jsme se, že oblíbenou "padesátku" ještě úplně nezavřeme, bude v provozu v odpoledních hodinách do konce září. Více níže.

Čištění uzavře venkovní 25m bazén

Čištění uzavře venkovní 25m bazén13. září v 15:43 - Venkovní "pětadvacítku" čeká o víkendu 16. - 17. září pravidelné čištění a bude uzavřena pro veřejnost. K dispozici bude však "padesátka".

Jak v září do bazénů? A kdy se otevře wellness?

Jak v září do bazénů? A kdy se otevře wellness?1. září v 14:00 - Letní prázdniny se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, připravili jsme proto pro Vás zářijový přehled dění v aquaparku.

WELLNEES CENTRUM ZŮSTÁVÁ UZAVŘENÉ DO 20.9.2023

WELLNEES CENTRUM ZŮSTÁVÁ UZAVŘENÉ DO 20.9.20231. září v 12:00 - V pondělí 22. května byla zahájena rekonstrukce a modernizace společných šaten včetně přístupové chodby pro návštěvníky. Kvůli tomu jsme nuceni uzavřít celé wellnees centrum. Předpokládáme.že uzavírka bude trvat do 20.9.2023.

Všechno tobogány v provozu!

Všechno tobogány v provozu!1. září v 11:55 - Od pátku 1. září je v provozu již také opravený červený tobogán, takže nyní už opět fungují všechny tři tobogány - červený, žlutý a kruhový.

Čtyři mistrovství v plážovém vodním pólu

Čtyři mistrovství v plážovém vodním pólu20. srpna v 17:36 - Nerezový bazén Aquaparku Děčín bude na o víkendech 26. – 27. srpna a 2. – 3. září místem konaní čtyř turnajů, ve kterých se bude bojovat o titul Mistra ČR v beach water polo. Během turnajů bude provoz „nerezáku“ pro veřejnost omezen. Beach water polo je novým sportem, který vychází z klasického vodního póla, ale má jednodušší pravidla, hraje se kratší dobu a je divácky atraktivnější.   

ŽLUTÝ TOBOGÁN OPĚT V PROVOZU

ŽLUTÝ TOBOGÁN OPĚT V PROVOZU2. srpna v 08:30 - V minulých dnech byl kvůli technickým důvodům uzavřen žlutý tobogán na hale, po sléze byl ze stejných důvodů uzavřen i červený. V provozu tak zůstal pouze kruhový tobogán. Nyní je již i žlutý opraven, a tak jsou zatím v provozu jen dva.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE Opatření pro Covid 19