Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?

Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?22. července v 13:27 - Vážení zákazníci, vzhledem k opakovaným a množícím se dotazům přikládáme přehlednou tabulku, co je nutné mít s sebou před vstupem do našeho aquaparku.

Pólistický KUBO Cup v sobotu

Pólistický KUBO Cup v sobotu14. července v 10:35 - Nerezový bazén našeho aquaparku bude v sobotu 17. července hostit tradiční turnaj mužů a veteránů ve vodním pólu, KUBO Cup.

Plavci a vodní pólo opět v aquaparku

Plavci a vodní pólo opět v aquaparku26. června v 09:07 - Aquapark Děčín bude o nadcházejícím víkendu opět místem setkání sportovců. Tentokrát si zde dají dostaveníčko mladí plavci a senioři vodních pólistů. Obě akce samozřejmě zasáhnou do provozu plaveckých bazénů.

Aquapark hostí turnaj ve vodním pólu

Aquapark hostí turnaj ve vodním pólu16. června v 17:39 - Aquapark Děčín bude v sobotu 19. a neděli 20. června místem konání velikého turnaje ve vodním pólu mladších a starších žáků, což znamená, že provoz venkovního areálu bude částečně omezen.

Do provozu jdou také vnitřní bazény

Do provozu jdou také vnitřní bazény7. června v 14:21 - Po venkovních bazénech a sauně jsme v pondělí 7. 6. otevřeli pro návštěvníky také vnitřní bazény.

Aquapark se vrací do provozu

Aquapark se vrací do provozu26. května v 13:54 - Aquapark Děčín se podle rozhodnutí Vlády ČR může od pondělí 31. května 2021 opět vrátit do provozu, byť s omezeními.

Nabízíme letní brigádu na pozici plavčíka

Nabízíme letní brigádu na pozici plavčíka23. března v 15:09 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet pozici plavčíka.

Nabízíme letní brigádu na recepci

Nabízíme letní brigádu na recepci23. března v 15:06 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet recepční na pokladnách aquaparku.

Nabízíme letní brigádu do restaurace

Nabízíme letní brigádu do restaurace23. března v 15:02 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet obsluhu ve stánku s rychlým občerstvením.

VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby

VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby4. ledna v 18:13 - Od 2. ledna 2021 bude zákazníkům umožněn nákup z výdejního okénka ve dnech pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hod.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE