12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER

12.9.2020 PLAVECKÁ HALA UZAVŘENA, OTEVŘENO AŽ VEČER7. září v 13:59 - V sobotu 12. 9. 2020 bude celá plavecká hala uzavřena z důvodu konání plaveckých závodů konaných PK Děčín.

Venkovní pětadvacítka opět v provozu

Venkovní pětadvacítka opět v provozu31. srpna v 18:01 - V pondělí 31. srpna 2020 skončily letní prázdniny, a náš aquapark přechází na mimosezónní provoz, ve kterém musíme využít čas a provést nejnutnější opravy.

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín

Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín13. července v 16:54 - Mužská plavecké elita se připravuje v Aquaparku Děčín V těchto dnech hostí děčínský plavecký areál vzácnou návštěvu v zosobnění čtyř českých top plavců, kteří se zde připravují na další výzvy včetně té nejvyšší, olympijských her v Japonsku v příštím roce!

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu

Aquapark Děčín se vrací k normálnímu provozu2. července v 12:10 - Provoz Aquaparku Děčín se v návaznosti na příznivou epidemiologickou situaci onemocnění covid-19 vrací k normálnímu provozu.

Kapacita aquaparku zvýšena, sauna bez omezení

Kapacita aquaparku zvýšena, sauna bez omezení8. června v 20:07 - Dle rozhodnutí Vlády ČR je od pondělí 8. června zvýšena kapacita venkovního areálu našeho aquaparku z 300 na 500 osob, zcela do normálu se pak vrací provoz sauny, kde už neplatí žádná omezí ohledně počtu osob a prostor wellness je již také zpřístupněn z vnitřního bazénu....

PROVOZ AQUAPARKU PRO VEŘEJNOST

PROVOZ AQUAPARKU PRO VEŘEJNOST18. května v 14:00 - Vážení návštěvníci, Vláda České republiky rozhodla, že od 25. května 2020 mohou být v provozu vnitřní i venkovní koupaliště včetně wellness. Původní rozvolňovací plán vlády do termínu 8. června 2020 koupaliště nezahrnoval, proto jsme v rámci pandemie přijali řadu úsporných opatření v zájmu snížení ekonomických ztrát. Avšak zásluhou příznivého vývoje situace ohledně pandemie se omezení uvolňují rychleji a nyní jsme na řadě i my. Je to nečekaně rychlé a ihned jsme zahájili úkony vedoucí k znovuotevření aquaparku. Musíme ale respektovat hygienické normy a dodržet neprolomitelné chronologicky navazující postupy. V době uzavření aquaparku jsme bazény vypustili, opravili, vyčistili a nyní se musí znovu napustit, rozeběhnout technologie úpravy vody, odebrat...

Konec dobíjení karet DPMD

17. dubna v 15:41 - V souvislosti s modernizací odbavovacího systému dochází s platností od 1. 4. 2020 k ukončení činnosti dobíjecího místa v Aquaparku Děčín. 

Aquapark Děčín od pátku 13. 3. uzavřen

Aquapark Děčín od pátku 13. 3. uzavřen12. března v 19:12 - Kvůli nařízení Vlády ČR o stavu nouze jsme nuceni od pátku 13. března 2020 uzavřít celý areál Aquaparku Děčín pro veřejnost.

Letní brigáda - restaurace

Letní brigáda - restaurace4. března v 15:18 - Jste student a hledáte brigádu na léto? Náš aquapark nabízí tuto možnost pravidelně každý rok a vybrat si můžete z několika nabízených pozic.

Letní brigáda - recepční

Letní brigáda - recepční4. března v 15:17 - Jste student a hledáte brigádu na léto? Náš aquapark nabízí tuto možnost pravidelně každý rok a vybrat si můžete z několika nabízených pozic.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE