Venkovní 25m bazén uzavřen!

Venkovní 25m bazén uzavřen!15. května v 11:23 - Znovu dáváme na vědomí našim návštěvníkům, že dnes, tj. v neděli 15. května, se začala čistit venkovní "pětadvacítka".

Plavecké závody uzavřou halu, padesátka otevřena

Plavecké závody uzavřou halu, padesátka otevřena 6. května v 10:19 - Plavecký klub Děčín si na sobotu 14. května pronajal celý prostor kryté haly, aby zde mohl uspořádat závody Děčínský pohár.

Na Velikonoce bude zavřeno

Na Velikonoce bude zavřeno12. dubna v 08:18 - Velikonoce vychází v tomto roce na pondělí 18. dubna a stejně jako každý rok má náš aquapark v tento den zavřeno.

Velikonoce pro děti v aquaparku

Velikonoce pro děti v aquaparku4. dubna v 17:31 - Náš aquapark připravil pro děti od 4 do 12 let tradiční akci, ve které hravou formou mohou oslavit velikonoční svátky.

Letní brigáda pro studenty - RESTAURACE

Letní brigáda pro studenty - RESTAURACE19. března v 13:41 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Letní brigáda pro studenty - RECEPČNÍ

Letní brigáda pro studenty - RECEPČNÍ19. března v 13:38 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Letní brigáda pro studenty - PLAVČÍK

Letní brigáda pro studenty - PLAVČÍK19. března v 13:30 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Jarní prázdniny v aquaparku

Jarní prázdniny v aquaparku14. února v 15:34 - Nevíte co o jarních prázdninách? Navštivte Aquapark Děčín, kde bude probíhat tradiční program pro děti, letos pod názvem Z pohádky do pohádky.

V pátek 4. 2. bude "pětadvacítka" volná

V pátek 4. 2. bude 3. února v 20:13 - Zítra, tj. v pátek 4. února 2022, mají školy pololetní prázdniny a tudíž v našem aquaparku nebude probíhat tradiční výuka škol v plavání.

Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?

Co je zapotřebí pro vstup do aquaparku?25. ledna v 19:27 - Vážení zákazníci, stávající vládní opatření v boji s nemocí covid-19 dovolují vstup do našeho aquaparku bez omezení.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE Opatření pro Covid 19