Letní brigáda pro studenty - POKOJSKÁ

Letní brigáda pro studenty - POKOJSKÁ3. března v 11:37 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Letní brigáda pro studenty - PLAVČÍK

Letní brigáda pro studenty - PLAVČÍK3. března v 11:33 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Letní brigáda pro studenty - RECEPČNÍ

Letní brigáda pro studenty - RECEPČNÍ3. března v 11:28 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

Letní brigáda pro studenty - RESTAURACE

Letní brigáda pro studenty - RESTAURACE3. března v 11:25 - Letní sezóna v našem aquaparku se nezadržitelně blíží, a pro zabezpečení provozu budeme jako každoročně potřebovat brigádníky.

V neděli 11. února jen do 19:00!

V neděli 11. února jen do 19:00!4. února v 11:44 - V neděli 11. února bude z provozních důvodů zkrácena otevírací doba našeho aquaparku o hodinu, zavírat se bude již v 19:00 hodin. V restauraci skončí provoz už v 18:00 hodin.

Pololetní a jarní prázdniny v aquaparku

Pololetní a jarní prázdniny v aquaparku27. ledna v 14:56 - V první polovině února proběhnou pololetní i jarní prázdniny, což znamená, že v bazénech bude více prostoru pro veřejnost.

Jarní prázdniny v aquaparku

Jarní prázdniny v aquaparku18. ledna v 16:45 - ÚTERÝ: Sněhurka a sedm trpaslíků                                                                                            STŘEDA: Wednesday                                                                                                                ČTVRTEK: Piráti z Karibiku                                                                                                        PÁTEK: Princezny

Papírové permanentky už neplatí!

Papírové permanentky už neplatí!7. ledna v 11:02 - Vážení návštěvníci, znovu upozorňujeme, že k 30. prosinci 2022 skončila platnost všech papírových permanentek, tj. odepisovacích i přenosných permanentek na 10 vstupů.

PF 2024

PF 202420. prosince v 14:56 - Přejeme vám vše nejlepší do roku 2024.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba6. prosince v 16:55 - Čas vánočních svátků se nezadržitelně blíží, a s ním se také blíží čtyři zavírací dny našeho aquaparku.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE