Nabízíme letní brigádu na pozici plavčíka

Nabízíme letní brigádu na pozici plavčíka23. března v 15:09 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet pozici plavčíka.

Nabízíme letní brigádu na recepci

Nabízíme letní brigádu na recepci23. března v 15:06 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet recepční na pokladnách aquaparku.

Nabízíme letní brigádu do restaurace

Nabízíme letní brigádu do restaurace23. března v 15:02 - Máte zájem o letní brigádu v Aquaparku Děčín? Můžete vyzkoušet obsluhu ve stánku s rychlým občerstvením.

VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby

VÝDEJNÍ OKÉNKO V PROVOZU - změna provozní doby4. ledna v 18:13 - Od 2. ledna 2021 bude zákazníkům umožněn nákup z výdejního okénka ve dnech pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 hod.

Aquapark se opět uzavírá

Aquapark se opět uzavírá17. prosince v 10:20 - Dle nařízení Vlády ČR se celý Aquapark Děčín opět uzavírá pro veřejnost, a to od pátku 18. 12.

PF 2021

PF 202114. prosince v 09:35 - Přejeme svým zákazníkům krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku 2021

AQUAPARK VČETNĚ BAZÉNŮ OTEVŘEN JIŽ DNES !!!

AQUAPARK VČETNĚ BAZÉNŮ OTEVŘEN JIŽ DNES !!!7. prosince v 12:51 - Všechno klaplo, musíme se pochválit, díky, že jste nám drželi palce! Ačkoliv přišla informace o uvolnění protipandemických opatření od Vlády ČR stejně jako na jaře na poslední chvíli, pustili jsme se neprodleně do práce s cílem otevřít „brány“ aquaparku co nejdříve, byť s nařízenými omezeními. Vždyť ta pauza byla pro sportovce a příznivce zdravého pohybu opravdu dlouhá. Nicméně jak jsme již psali, otevřít aquapark ze dne na den není reálné, předběžný termín uvedení bazénů do provozu jsme stanovili na úterý 8.12.. Informovali jsme, že intenzivně pracujeme na vyhřátí plavecké haly a vody v bazénech, museli jsme  čekat také na výsledky mikrobiologických rozborů...

Otevření AQUAPARKU Děčín s omezením

Otevření AQUAPARKU Děčín s omezením2. prosince v 08:00 - Vážení návštěvníci aquaparku, průběžně sledujeme vývoj vládních opatření v rámci pandemie. V pondělí 30. listopadu 2020 vydala Vláda ČR rozhodnutí, které bylo posléze pro bazény a wellness upraveno. Aquapark Děčín tak může opět přivítat, byť s omezeními, své návštěvníky. Vláda ČR bohužel zopakovala jarní situaci a směrem k aquaparkům sdělila informaci o možnosti znovuotevření na poslední chvíli. Uvést aquapark po takřka dvouměsíční vynucené odstávce opět do provozu, navíc při současném chladném počasí, není reálné ze dne na den. Hledáme řešení, je to výzva a našim cílem je otevřít co nejdřív.

V aquaparku zakoupíte vánoční dárky

V aquaparku zakoupíte vánoční dárky9. listopadu v 09:53 - Aquaparky jsou z nařízení vlády o nouzovém stavu uzavřeny, což respektuje i Aquapark Děčín, ale přes výdejní okénko si u nás může pořídit hezký dárek k Vánocům.

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen

Aquapark Děčín od pátku 9. 10. uzavřen8. října v 17:12 - Kvůli nařízení Vlády ČR o stavu nouze jsme nuceni od pátku 9. října 2020 opět uzavřít celý areál Aquaparku Děčín pro veřejnost.

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE