AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE

SPORTOVNÍ UBYTOVNA

V prostorách aquaparku je vybudována sportovní ubytovna, která nabízí ubytování nejen pro sportovní oddíly, ale i pro širokou veřejnost. Ubytovna je vhodná pro pořádání soustředění, sportovních turnajů, soutěží a k rekreaci. Zajišťuje odpočinek a nabízí sportovcům zázemí k pořádání kurzů nebo tréninkových soustředění.

K dispozici je 10 čtyřlůžkových (pět má možnost přistýlky) a jeden třílůžkový (palanda) pokoj s vlastním sociálním zařízením a společenská místnost s televizí a připojením k WiFi. Snídaně můžeme zajistit v restauraci ve vnitřní kryté hale aquaparku, obědy a večeře si ubytovaní mohou zajistit v restauracích v docházkové vzdálenosti, např. restaurace Kocanda a další.

Areál aquaparku nabízí také kurty na beachvolejball, streetball nebo nohejbal, v těsném sousedství se nachází tělocvična základní školy, zimní stadión je vzdálen cca 200 m a fotbalový stadión, který nabízí tenisové kurty a tréninkové hřiště, je vzdálený cca 400 m. Dále multifunkční hala ARMEX Sportcentrum je od aquaparku vzdálena 900m a veslařský oddíl Slavia Děčín se nachází ve vzdálenosti 300 m.

Objednávka ubytování pro ORGANIZACE a FIRMY:

      OBJEDNÁVKA_SPORTOVNÍ_ODDÍLY_FIRMY             

Objednávka ubytování pro SOUKROMÉ OSOBY:   

      OBJEDNÁVKA_SOUKROMÁ_OSOBA            

REZERVACE UBYTOVÁNÍ pouze na :    info@aquaparkdecin.cz

Od 1.7.2018 je ubytovna otevřena rovněž veřejnosti, s čímž je ale spojena povinnost platit poplatek za rekreační pobyt městu Děčín. Soukromé osoby tedy musí zaplatit 10 Kč za den a osobu v letním období (1. duben – 30. září) a 5 Kč za osobu a den v zimním období (1. říjen – 31. březen). Poplatek se platí za každý, i započatý den, pokud tento není dnem příchodu. Poplatky neplatí osoby nevidomé, osoby s těžkým zdravotním postižením (III. stupeň) a jejich průvodci, osoby mladší 18 a starší 70 let. Poplatek rovněž neplatí osoby, kterým náležejí přídavky na děti (výchovné). 

Ceník

1 osoba bez snídaně 300,- Kč / noc
1 osoba se snídaní 400,- Kč / noc
Rekreační poplatek - letní sezóna (1.duben - 30.září) 10,- Kč osoba/noc
Rekreační poplatek - zimní sezóna (1.říjen - 31. březen) 5,- Kč osoba/noc

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE