SPORTOVNÍ UBYTOVNA

V prostorách aquaparku je vybudována sportovní ubytovna, která nabízí ubytování pro sportovní oddíly a spolky. Ubytovna je vhodná pro pořádání soustředění, sportovních turnajů, soutěží a podobně. Zajišťuje odpočinek a nabízí sportovcům zázemí k pořádání kurzů nebo tréninkových soustředění.

K dispozici je 10 čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a společenská místnost s televizí a přípojením k WiFi. Snídaně jsou zajištěny v restauraci ve vnitřní kryté hale, obědy a večeře je možné zajistit v restauraci v docházkové vzdálenosti. např. restaurace Kocanda a další.

Areál aquaparku nabízí také kurty na beachvolejball, streetball nebo nohejbal, v těsném sousedství se nachází tělocvična základní školy, zimní stadión je vzdálen cca 200 m a fotbalový stadión, který nabízí tenisové kurty a tréninkové hřiště, je vzdálený cca 400 m. Dále multifunkční hala ARMEX Sportcentrum je od aquaparku vzdálena 900m a veslařský oddíl Slavia Děčín se nachází ve vzdálenosti 300 m. Objednávku ubytování najdete zde: Pro_ubytované.pdf

Ceník

1 osoba bez snídaně 300,- Kč / noc
1 osoba se snídaní 380,- Kč / noc